Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Hocalı katliamı temel atma töreni yapıldı
 • Facebook da Paylaş
Hocalı katliamı temel atma töreni yapıldı
 • 01-01-1970
 • 30 yorum
 • 5836 okunma
Kızılcahamam Belediyesi, Azerbaycan Büyükelçiliği ve Azerbaycan Gençlik Teşebbüsleri İçtimai Birliği ile ortak olarak, Azerbaycan'ın Yukarı Karabağ bölgesindeki Hocalı şehrinde 1992'de yapılan katliamda hayatını kaybedenlerin anısında Kızılcahamam’da yapılacak olan anıt parkın temel atma töreni yapıldı.

Kızılcahamam Belediyesi, Azerbaycan Büyükelçiliği ve Azerbaycan Gençlik Teşebbüsleri İçtimai Birliği ile ortak olarak, Azerbaycan'ın Yukarı Karabağ bölgesindeki Hocalı şehrinde 1992'de yapılan katliamda hayatını kaybedenlerin anısında Kızılcahamam’da yapılacak olan anıt parkın temel atma töreni yapıldı.

Törene Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Cit, Belediye Başkanı Coşkun Ünal, Çeltikçi Belediye Başkanı Hidayet Demirhan, Jandarama Komutanı Mustafa Hazırbulan Azerbaycan Milli Meclisi Milletvekili Ganire Paşayeva, Azerbaycan Ankara Büyükelçisi Faig Bagirov, Türkiye-Azerbaycan Dostluk Grubu Başkanı Necdet Ünüvar, , Azerbaycan-Türkiye diasporasının önde gelen isimlerinden Eflatun Nimetzade Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe başkanı Sefa Yıldırım, Sivil toplum kuruluşları Temsilcileri, Azerbaycan Askeri Ateşesi Albay Enver İbrahimov ve Türkiye'de eğitim gören Azerbaycanlı öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Törende konuşma yapan Kızılcahamam Belediye Başkanı Coşkun Ünal “ 20 yıl önce son yüz yılın en büyük katliamı yaşandı ve ne hikmetse egemen güçler bu olayın üzerini kapatmak  istedi. 613 kişi katledildi yüzlerce kişi sakat kaldı, katledilen ve sakat kalanların yaşadıkları topraklar ise işkal altında”dedi.

Ünal konuşmasına şöyle devam etti. “ Biz Ermeni’yiz diye çıkanlara söylüyorum biz asla ermeni değiliz, biz ermeni olamayız. Hatta hepimiz Türk’üz de diyemeyiz, çünkü Cenab-ı Allah o Türklük şerefini de herkese nasip etmez. Türklük Cenab-ı Allah’ın, çok ayrı bir şekilde bizlere vermiş olduğu bir lütuf, biz ne mutluyuz ki islamın yıllardır bayraktarlığını yapan, üç kıtaya nam salmış, gittiği her yere adaleti gittiği her yere imarı, hoş görüyü götürmüş, yer güzüne bundan sonra gelmeyecek bir milletin torunlarıyız yani Osmanlının torunlarıyız. Tarihte şu görülmüştür ki Osmanlıya ihanet edenler, kıyamete kadar bunun  cezasını çekeceklerdir” dedi.

Törende Azerbaycan Milli Meclisi Milletvekili Paşayeva’da yaptığı konuşmada "Azerbaycan'daki şehit edilen kardeşlerinizi bundan da soğuk bir gecede katliama maruz koyulan kardeşlerinizi anmak için buraya gelenlere Hocalıda ki kardeşleriniz ve hayatın sakatlıkla sağ kurtarabilmiş Hocalılar adına çok teşekkür ediyorum" dedi.

Hocalı şehitlerinin 'bizi unutmayın ve unutturmayın' dediğini belirten Paşayeva, "Bize adalet karşısında da hesap verin diyor. Bu anıt bize ve gelecek nesillere 'ne unut ne de unuttur' diyor. Bu çok önemli bir meseledir. O insanlar orada Hocalı sakini oldukları için katledilmediler, o insanlar orada Türk ve Müslüman olmanın bedelini ödediler" dedi.

Paşayeva, Ermenilerin 'Haçın Hatıra' adlı kitap yazdıklarını dile getirerek, "Yazdıkları kitapta o insanları neden öldürdüklerini, özleri, kendileri itiraf etmiş. O yüzden hiçbir zaman Hocalı Soykırımı'nı, sadece Hocalı'yı değil, Anadolu'da ve Azerbaycan topraklarında 20. yüzyılın öncesinde Ermeni çeteleri tarafından yapılan katliamları unutmamalıyız” dedi.

Konuşmaların ardından temeli atılan anıt 2013 yılının şubat ayında açılacak.

Hocalıda Ermeniler tarafından şehit edilen yüzlerce kişiyi anmak için yapılan anıtın temel atma töreninde, katledilen insanlar için yapılan duaya, herkes elini açıp amin derken Azerbeycan Ankara büyükelçisinin, el açmaması dikkatlerden kaçmazken,Türk ve müslüman oldukları için öldürüldü denilan kendi insanının arkasından amin diyemeyen müslüman büyükelçilerin oluşunu görmek insanları üzdü.

Etiketler : Hocalı - katliamı - temel - atma - töreni - yapıldı -
YORUMLAR
 • Sami YURTTAŞ   08-03-2012 19:03

  Ak partili Belediye ile MHP li Beldiyeyi karşılaştıralım.ve takdiri Halka bırakalım. -Adem Bey 4 jeotermal Sondajı yapıp 80 litre:saniye suyu 180 lite:saniyeye çıkardı.önce indirim yaptı 2 sene çok cüzi bir zam diğer 2 sene hiç zam yapmadı. -Coşkun Bey hiç yatırım yapmadığı gibi Jeotermal suyuna %150 zam yaptı Adem Bey 40 senelik 5000 kişiye göre yapılmış kimsenin cesaret etmediği alt yapı olan Kanserojen pik borulardan yapılmış 70 km lik içme suyu isale hattını en iyi borularla değiştirip 100 tonluk su deposu ile birlikte tertemiz bir içme suyuna ve 8.katta çamaşır ve Bulaşık makinasının çalıştığı bir işi gerçekleştirdi.Yine kimsenin korkarak girişemediği 40 yıllık kanalizasyon şebekesinin yapılmasına imza ve irade koyup başlattı.%40 tamamladı.Yoldan dolayı Başkanlıktan oldu. -Coşkun Bey alt yapıdan sonra çoğu yerde bombeleşen kırık dökük ele gelen karo taşlarla yol yaptı. -Adem Bey Fnisheri,Vidanşörü,Kepçesi,Traktörü ,İtfaiyesi ve bir sürü yeni araçla Beldiyeyi ihya etti -Coşkun Bey ne aldı ?hep kazma ve kepçe işleri özel şirketle yapılıyor. -Adem bey Park Bahçe ,Taş duvar yaptı bir çok yere Şehit Fatih DURU parkının ismi aynı kaldı _Coşkun Bey Partisine iizn verdi Park yapıldı.İsmi ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER Parkı -Adem Bey Festival yaptı çok cüzi bütçe ile hiç bir zaman Parti propogandası yapılmadı. Coşkun Bey abartılı rakamlara ulaşan görkemli Fetivaller yaptı.Sanatçılat BOZKURT işareti ile Siyaset yaptı.kendide Kızının doğum günü Festivallerde kutladı. -Adem Bey hiç bir Memuru değiştirmedi onlarla çalıştı.Siyaset gözxetmedi -Coşkun Bey hemen istifalları aldı.sonra kendi atayıp.insiyatif aldı.Memurları sürdü.işcilik yaptırdı.birisinide emekli olmaya mecbur etti. -Adem Bey hamam gelen misafirlerinin parasını bile cebinden ödedi. _Coşkun Bey ne yaptı? Kısacası Vesselam Adem Bey yerin altına çalıştı -Cokun Bey trübünlere oynadı.Direklere kambalar falan h hakkını yemeyelim.şeçimden önce dev bir Maket gösterip bunu yapacağım diyordu.yapa yapa bungala evler yaptı.yukarı oteli ve Havuzu tadilat yaptı. -Adem Bey kara akbaba maketi yaptı.çok ..Sanayinin arkasını iyi bir Türk Bayrağı dikti -Coşkun Bey şehitler ağacı yaptı -Aden Beytrafiğe bir şey yapmadı -Coşkun Bey Park sorunu var dedi şimdiki Absürt trafik uygulaması emretti yaptı.Halkı esnafı bezdirdi

 • yavuz doğan   08-03-2012 17:03

  mustafa kardeşim ilerde her şey ortaya saçılır meraklanma.hükümet-büyükşehir-belediye olayından bi fayda gördük mü ? ne yaptılar kızılcahamamada biz görmedik.diyinki şunu şunu yaptı 5 sene yattı adem bey,melih bey ve hükümet.ilçe coşkun başkana geçtikten sonra hareket geldi bi canlanma silkinme oldu.taş döşedi diyosunda döşemese bu sefer niye yol yapmıyor diyeceksiniz.şu at gözlüğünü bi atın gaylı.bu ilçe akpden bişey görmedi sefa yıldırımın dediği 40 sorundan 39unu çözdük yalanlarıyla bu ilçeyi alamazsınız.kızılcahamam halkı hayvan barınağı değil iş bekliyor,kızılcahamam halkı aski yoluyla barajlarındaki suyu sömüren değil hizmet eden büyükşehir istiyor.kazanı coşturan akp kızılcahamam belediyesini de aldı niye bize 1 gram faydaları olmadı ?

 • mustafa   08-03-2012 05:54

  yavuz kızılcahamam hep çöplüktü yakında yine çöplük olacak merak etme sen her yere taş döşemeyle olmuyo bu işler ömrümüz olarsa görecez hep beraber bu yapılanların hepsi maliyeti en az olan göz boyama işleri şimdiden çatlamaya patlamaya başladı memleket

 • Muhammed İKBAL GÖKPINAR.   07-03-2012 12:48

  Yavuz Doğana: Valla kardaş senin dediklerin hikaye değil masal.Eski zamanda yapılan yatırımlara bakarsanız şimdiki gibi yatırımları Esenalide yaptı.süsleme, püsleme eski başkan zamanında yapılanlar ağır ve iyi işler.şimdiki işler hikaye.alt yapıdan sonra Kaldırım taşlarını dşediniz Ana yollara su olukları 30 defa kırıldı.yoıllar Bombe yapmış tolga Han Dans grubu gib iDans ediyor. Evet MİLlet enayi değil bir kere 2009 da kandı.Kimse işsiz kalmayacak vaadine, illa ben oluytum deyip verdiği vaadlereüJetrmali ucuzlatacak ,içme suyunu ucuzlacak hamamlara zam yapmayacaktı.Herkesin ceremesine Halka çektiren Başkana Milletin cevabını bekle görürsün.aklınız sıra acaba Ak partide bir karışıklık olurmu hesabınız var oda işlemeyecel ABBASI uğurlayacak Bu Millet. Öz gızılcahammalıya ve Herkese adlı yorumcuya: Bizim dediğmiz kafamızdan uydurduğumuz değildir.KURAN ne diyorsa şehitlik için Şehit odur.ŞEHİT'e ÜLKÜCÜşDEVRİMCİ,DEMOKRAST,MİLLİ GÖRÜŞCÜ yaftası takılmaz.Yukarda Vatan için ölenlerden bir Askerimizin İsmi verilen Park varken MHP Genel Merkezi ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER Parkı yaptırır Başkan bun amüsade ederse.Bu Başkan gitti başkası geldi o da Devrim ci Şehitler parkı birisi başka bilmem ne parkı koyarsa bu VEBAL COŞKUN ÜNAL ve MHP nindir.Kendinize göre Şehit ismi vererek milleti ayrıştırmayın Bölücülğk yapmayın dediğimiz o dur.Biz Şehidin ne olduğunu sizden iyi biliriz Kimin şehit sayılmayacağı Kutsal Kitabımızda belli siz yaftalama ve katogorize yapmayın.allah şehitlerimizin şeffatine uğrayacaklardan eylesin.Aillerine sabırlar versin.geri tarafı boşşşşşşşşşşşşş

 • yavuz doğan   07-03-2012 00:21

  hükümet-büyükşehir-belediye akpdeyken ne yaptınız yaa Allah aşkına Kızılcahamam çöplüktü çöplük.yol yapmadınız adem bey döneminde ne iktidar ne büyükşehir bir el atmadılar.melih gökçek hayvan barınağı yapcam bütün angaranın itini kızılcahamama atıcam dediğinde adem özbekler olaydı emredersiniz der geçerdi coşkun başkan ne yaptı ankarada yer mi kalmadı kızılcahamam turizmle geçinen bi yere hayvan barınağı yapıyorsun dedi yol geçen hanımı itini de seni de istemiyoruz dedi.artık millet enayi değil kızılcahamam dedin mi tüm türkiyenin aklına bir şeyler geliyor çünkü reklam yapılıyor.sizin gibi yatmıyolar hizmet ediyorlar.

 • öz gızılcahamamlı   07-03-2012 00:09

  deniz gezmiş şehit mi bi ilk önce onu konuşalım.devletine silah çeken dinsizliği savunan bir insan nasıl şehit olur.ülkücüler o dönemde Allah davası için savaşıp türkiyeyi dinsizlikten köksüzlükten kurtardı.Allah yolunda savaşanlar şüphesiz şehittir.Milli görüşçü şehit diye bir şeyi de ilk defa duyuyorum siz savaşmadınızki şehidiniz olsun.milli görüşçüler kominizm ve dinsizlikle savaşmamıştır silahlı mücadeleye girmemiştir dolayısıyla şehidi falanda yoktur.

 • .........   06-03-2012 13:24

  Şehitler parkı olması normal ....şehit diye allah rızası için dini için şehit olana denir devrimciler neyin şehidi alayamadık şehitmi sanıyolar kendilerini bizim şehidimize askerimize polisimize kurşun sıkana şehit denmez şer.....z denir ...

 • cCcTÜRKcCc   04-03-2012 20:36

  haklcı komunist bu ülkenin basına ne geldiyse komunist dinsizlerden geldi bu inanacı zayıflara bide anıt parkmı yapıcak belediye... ki senin bunu karsıt görüşlü bi parti belediyesinden isteyerek alaya alman hiçde koş deil kızılcahamam da komunistlere yer yok bunu böle bilin bu haberi saçma yorumlarla saptırmayın provakasyonunuzu gidin taksim meydanın da yapın okadar yeter size....

 • Şaban Aydın   02-03-2012 10:12

  çok güzel yazmışsın başka söze gerekyok.sonunda ülkücülük güzel olabilir demişsin doğru ülkücülük çok güzel. fakat mhp nin yaptığı ülkücü şehikler parkı ülkücülük değil ülküsüzlük bunuda birdahaki lyazında açıkla.

 • Korkut Ata Sever   01-03-2012 10:24

  Ülkemizin neresinde böyle bir Park ismi var bilen varsa yazsın. ŞEHİT Dinimize göre tarif edilmiştir. Bundan başka ÜLKÜCÜ ŞEHİT;DEVRİMCİ ŞEHİT,DEMOKRASİ ŞEHİDi,MİLLİ GÖRÜŞCÜ ŞEHİT ŞEHİTLER PARKI dışında şehitleri yukarda saydığımız şekilde ayırmak,katogorize etmek resmen bölücülüktür.Siyaset yapmaktır.MHP Genel Merkezi veya Ankara il Başkanlığı Kızılcahamam Belediyesinden yer alıp Mimarisini İstanbullu Ahmet Hamdi TURGUT adlı bir Mimara yaptırıldığı Parkın İsim Babasının MHP üst yetkilileri olduğu söyleniyor.BU parkın adı ŞEHİTLER PARKI olarak değiştirilmeli şehitler ayrıma tabi tutulmamalı ve Şehitlerimizin kemikleri sızlatılmamalıdır..Beldiye Başkanı bu konuyu yukarıya aksettirip bu yanlışı düzettirmelidir.Birisi Çıkar AHMET in dediği gibi Milli Görüşcü Şehitler Parkı isterse,Başka biri DEVRİMCİ ŞEHİTLER içinm yer isterse çık işin içinden.Ahmet Efendi de çıkıyor ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER parkı ismini savunuyor.ÜLKÜCÜLÜK güzelk olabilir ama ŞEEhitleri katogorize etmek bu Ülkeye yapılan en büyük Gaflettir.Ahmet

 • Halk Partili   01-03-2012 07:19

  Coşkun Beye oy verdik.Deniz GEZMİŞ veya Devrimci Şehitler Parkı istiyoruz.Madem Ülkücü Şehit oluyorsa Buda olsun.Çankaya Belediyesine söyleriz Madem öyle Coşkun bey izn versin Komünist şehitler parkı yapılsın

 • Ahmet   29-02-2012 23:45

  Sehit Fatih duru ismi yasar Yıldırım'ın Kızılcahamam'da ismini koyduğu bir şehidimizdir daha önce orada şehitler Çeşmesi vardı ve adı şehit Fatih duru idi gecen donemi belediye baskanı oraya park yaptırdı ve adını aynı şehidimizin adı olarak değiştirmedi yani şehitlerimiz için falan park yapılmadı Kızılcahamam'ın çıkışına adamlar parasını vermişler ve ülkücü şehitler parkı yapmışlar ak partide belediyeye gitsin parasını verip yer alsın oda adını milli görüşçü şehitlik parkı koysun birileri istedide belediye izin vermedi derseniz haklısınız ama tersi ise susun hiç olmazsa ağırlığınızı korumuş olursunuz

 •    29-02-2012 07:39

  Sayın yorumcular kiminiz Akpartili,kiminiz MHP li veya başka partilere mensup olabilirsalıda iniz.Durum ne Hocalıda 20 sene önce Ermeniler 613 Azeri Yurttaşını yani soydaşımızı katlediyor.20 sene sonra Ankaramızın,Ülkemizde her değişik partilere mensup Belediyeleri Bu katliamı unutturmamk için Park bundan dolayı bir Park yapılıyor.Kavye kahramanı Avaneler devreye girip hemen Ak parti Belediyesini kötülüyor o yaptırmazdı diyor.Biizm Başkan şöyle endamlı şöyle çalışıyor bir sürü yorum yazıp eskiye çatıyor.Buna yazmaya utanmayan Arsızlar Adem Bey Park yaptırdı Adını ŞEHİT MEHMET DURU Parkı koydu.TÜm Vatanın şehitleri ansına.Sizin Başkan Park yaptırmaya İzn verdi Adını ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER Parkı koydular.BU örnek bile fazla Söze Hacet yok misali yeter.Amma anlayan yokki:Klavye başına geçen aklına geleni yazıyor.Çok söylenecek şey var ne kadar allarsanız allayın pullayın Başkanınızı Millet çok seviyor.bende katılıyorum Başkanınızın çokda çalışıyor.Millet o çok yorulmasın diye onu bir d

 • Ahmet Emir   27-02-2012 23:51

  Allah aşkına Hocalıda şehit edilen bir kardeşlerimiz için yapılan anıtla ulan gurur duymalısın o anıt sayesinde o şehitler her gördüğümüzde aklımıza gelecek bir fatihada onlara göndereceğiz. Her işide siyasete dökmeyin be nasıl bi insansınız yok akp camiası gelmemişte gelsinler kardeşim gelmesin diyenmi var onlara Çoşkun Başkanın hizmetlerini hazm edemiyorsunuzki gelebilesiniz. Arkadaşların dediği gibide siz dinci ve hepimiz ermeniyiz diyen gençliğinize odaklanın biz memnunuz arkadaş yapılan hizmetten çalışmadan işi siyasete dönüştüreceksek k.hamamın hali bi akp zamanına bak bi şimdiki zamana ben 35 yaşındayım k.hamammı ömrün hayatında hiç bu kadar güzel gördünmü... Çekemiyenler ve k.hamam için yapılan hayırlı işlere lütfen sinir bozucu saçma sapan yorum yapmayalım lütfen... iyi geceler

 • mustafa   27-02-2012 23:33

  her şeyide siyasetle bağdaştırıyorsunuz ya bu mhp lilerden korkulur valla habire çamur atıyorlar

 • utandım   27-02-2012 20:24

  siyasi parti temsilcileri tam kadro orda ama nerde bizim halkımız, teveccühe mazhar olmak için illa çalgı çengi konsermi olması lazım, aynı durum ermenistanda yapılsa bütün il ilçe halkı orda olurdu bence

 • MÜKERREMDİR   27-02-2012 20:19

  mükerremdir ne yazsa yeridir:)))

 • Hakan Sucu   27-02-2012 14:10

  Beyefendi bu eserler siyaset ve siyasetci sayesinde yapılışor. Yapah siyasetci ve yapmayan siyasetci bilinsin diye yazıyoruz.YŞapmayan silyasetci köy sandığında boğulsun diye yazıyoruz.Hayatımıza yönveren müssesin siyaset olduğunu bilmiyşonsan, günü lak lak yorumlarla geçiştirmek istiyorsan oda senin bileceğin iş.

 • Ersin ARIÖZ   26-02-2012 23:21

  Ya neyin peşindesiniz neden her altın altında siyaset yapma isteği var anlamıyorum Hocalı Katliamına b,r tepki olarak bunun yapılmasında kim bir tane taş koyarsa Allah ondan razı olsun kimin neden yaptığı kim neden açılışına geldi bu mu önemli oolan yoksa 26 ocak 1992 yılında yapılan katliam mı daha önemli artık pis kokuşmuş siyaset anlayışından kurtulmalı ve kim başarılı birşeyler yapmak istiyorsa destek olmalı yanlışlarada düzgünce ses çıkaramak gerekir SAYGILARIMLA

 • SercaN   26-02-2012 20:05

  Çoşkun Başkanım Çalışmalarınızdan Dolayı Size Minnettarız Geldiğinizden Bugüne Değişimi Göremeyen Hizmetlerden Memnun Kalmayan Bir Tek AKP Yönetimidir..Canları Sağolsun Demek İsterdim Ama İçimden Gelmiyor Nedense. Yapılan Hizmeti Takdir Etmedikleri Gibi.. Her Zaman Bildiklerini Okumaya Devam Ediyolar. Burdan Soruyorum Hükümet-Büyükşehir-KIZLCAHAMAM AKP idi Ne Yapdınız. Ne Hizmet Getirdiniz . Dönün Gecmişe Ve Düşünün.

 • yolcu   26-02-2012 18:31

  ne mutlu Türküm diyene..diyebilen herkes Türktür..

 • Hakan Sucu   26-02-2012 17:42

  Kesinlikle yapmazdı. Niye yapmazdı Kızılcaören köyün benzinliğinde lokantasında bacak üstü çay kahve çorba saltanatından kalkıp da bu kışda kıyamette böylesi eserler yaparak üşemeye deymez diye düşünürdü de ondan yapmazdı

 • Mükellef   26-02-2012 17:35

  Medeni İftiharımız AK Partiyi temsilen törene katılan İlçe Başkanını ve Çeltikçi Belediye Başkanını görünce çok mutlu olduk.Sizleri Her zaman böyle çalışmalarda görmek isteriz.. Bak başkan bugünkü katılımında ne dondun, nede başına güneş geçti. Bundan sonrada donmazsın başına güneşde geçmez. Bugüne katılmadıklarını geçelim ama bundan sonra her etkinliğe katılarak meydanı Coşkun Başkana bırakmamaları gerektiğini hatırlatırız

 • caner   26-02-2012 11:52

  tüm M.H.P yönetimi eksiksiz olarak oradaydı.görmek isteyenler fotoğraflara baksın.

 • yasar   26-02-2012 11:38

  çatla mükerem çatla

 • İsmail   26-02-2012 01:26

  Sevgili Mükerrem klavye kahramanı oldugun herhalinden belli eğer oraya gelseydin MHP yönetiminin hepsinin orada olduğunu görürdun ilçe baskanı Uğur tekin inde babasının ameliyatından dolayı oraya gelmediğini orada öğrenebilirdin belediye herkese davetiye gönderdi kaldıki cuma gunü yani bir gün önce ilçe yönetimi belediye başkanını toplu halde ziyarete gitti güneş balcikla sivanmaz baskan her yaptıgı işle ses getiriyor kimsenin cesaret edip park için yer veremedigi ülkemizde törenle temel atıyor ve hem büyükelçiyi hem Azeri vekili hemde ak partili vekili o törene getiriyor baskanı senin gibi zihniyetlerin değil yıkma sallama şansı dahi yok adam hizmet yapıyor kizilcahamam bir ilki daha yaşadı teşekkürler baskan hem hizmetin hem tarafsız davranıp herkesi kucakladigin için hemde böyle tarihi bir acımızı bizlere hatırlatıp unutturmadigin. İçin Allah yar ve yardımcın olsun

 • Emrah Yaman   26-02-2012 00:49

  Mükerrem bey bu iş davet edilme işi değil adamlar taaa azerbaycandan kalkıp anıt parkı için geliyorlar senin akplilerinde gelsin onlar geldide kovalayanmı oldu hayır... Böyle hayırlı işleri içimizde hazm edemiyenler var demekki. + Çoşkun Başkanın k.hamamda pili bitti demişsiniz öyle bi kouşmuşsunuzki medyum gibi sizin ve bizim diyelim yarına hatta bir saniye sonrasına yaşama garantimiz yoksa böyle konuşmaları yapmayalım lütfen. Belki birdahaki seçimi göremiyeceğiz bunu Allah bilir biz değil... Siz dinci gençliğinize odaklanın k.hamamdan biz memnunuz çekemiyen yada bu hizmetleri hazm edemiyen k.hamam sınırı tabelası orda... iyi çalışmalar...

 • nazire   25-02-2012 23:25

  her şey çok güzelde yapılacak olan parkın içinde kalan beton elektrik direkleri çok çirkin bi görüntü oluşturuyordu.benim dikkatimi ve yanımdaki azeri vatandaşların da dikkatini çeken olay buydu.

 • Vatandaş   25-02-2012 22:21

  Coşkun Başkan çok güzel konuştu. Gerçek bir milliyetçi helal olsun.

 • Mükerrem AŞKIN   25-02-2012 21:23

  BU Temel atma merasiminde Ak Parti İlçe Başkanı var..MHP İlçe Başkanı Uğur TEkİN ve Yönetiminden kimse yok Başkan tarafından davet edilmedilermi? Davet edili,p gelmerdilermi? Yoksa iki tarafta danışıklı Dövüş maü yapıyorlar? ne yaparlarsa yapsınlar Başkanın PİLİ Kızılcahammada bitti.artık ŞARJ da tutmaz.. Artık Büyük şehirle ,İktidarla bir olacak bir Ak partili Belediye Bu Coşkunun kazığını anca çıkartır.saygılar.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın