Ana Sayfa  /  Belediyeden Haber  /  8 Mart dünya Kadınlar günü kutlandı
 • Facebook da Paylaş
8 Mart dünya Kadınlar günü kutlandı
 • 09-03-2010
 • 7 yorum
 • 5533 okunma
8 Mart dünya kadınlar günü Kızılcahamam Belediyesi tarafından yapılan etkinlikle kutlandı. Yabanabat Kültür merkezi sultan Süleyman düğün salonunda Türk halk müziği sanatçısı Şerife Çalıkıran konseri ile kutlandı.

8 Mart dünya kadınlar günü Kızılcahamam Belediyesi tarafından yapılan etkinlikle kutlandı. Yabanabat Kültür merkezi sultan Süleyman düğün salonunda Türk halk müziği sanatçısı Şerife Çalıkıran konseri ile kutlandı.

Salona gelen konuklara belediye personeli tarafından Kırmızı ve Beyaz karanfiller dağıtıldı. Solunu dolduran Kızılcahamamlılar konuk sanatçı gelene kadar sahne alan Nevriye Doğanoğlu’nun güzel sesi ve sahne performansını beğenirken Türk Halk Müziği sanatçısı Şerife Çalıkıran okuduğu bir birinden güzel eserler ile dünya kadınlar gününde Kızılcahamamlı bayanlar ile güzel vakit geçirdiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler : 8 - Mart - dünya - Kadınlar - günü - kutlandı -
YORUMLAR
 • cennetlik anneler   19-03-2010 17:23

  biraz geç kaldım bu yorumu yapmaya ama bilgisayarımda sorun vardı ne demek yani kara çarşaf kadının kimliği belli değilmi herkes kadınlar gününde bunu eleştirdi lütfen bir an önce bu resimleri kaldırın ayrıca kadının günü bir gün olmamalı 365gün olmalı

 • bir kızılcahamamlı   11-03-2010 06:09

  ne kadar tuhafsınız ALLAH rızası için bir kerede memnun olun bir kerede teşekkür edin ben başkana çok teşekkür ediyorum

 • gülşah   10-03-2010 20:50

  söz verdiğiniz gibi birde şu burslarımızı yatırsanız çok sevineceğiz:)

 • emsalsiz   10-03-2010 01:04

  kıymetini bilmemiz lazım insallah hep bu gun gibi olur tüm kadınların gunleri ama veysel bayramın yorumları artık sıktı kardeşim her günün bi ayrı senn akp doneminde nerdeydin sen sayın herşeyi iyi bilen

 • vatandaş   09-03-2010 19:59

  eski başkanımız gezilere falan gtürüordu kadnlar gnnde yeni başkandan da beklerizzz

 • maço   09-03-2010 09:06

  Erkeklerin olmadığı bir kutlamanın eksik olduğu kanısındayım. Ayrıca Erzincan'da meydana gelen Deprem gününde bu kutlamaın yapılmaması gerektiği düşüncesindeyim. Biraz duyarlı olursak Bir taraf ağlarken bir tarafın gülmesinin geleneklerimize uymadığı anlaşılacaktır. Her şeye rağmen kadınlarımızı unutmayan Belediyemize teşekkür ederim.

 • Veysel BAYRAM   09-03-2010 05:33

  Bugün 08. Mart 2010 Dünya Kadınlar günü, saat 19,15 Yatsı Ezanı Merkez Aşığı camiinden ve Tepe Başı Camii’nden ayrı, ayrı ve gürül, gürül okundu, Bugün 09 Mart 2010 saat 05,05 Sabah Ezanı yine Merkez Aşığı camiinden ve Tepe Başı Camiinden ayrı, ayrı ve gürül, gürül okunuyor. Tıpkı Türkçe ezan sisteminden gerçek lafzına dönen Ezanı Muhammedi gibi. O gün Türkçe ezandan vaz geçilip, gerçek lafzında okunan ezandan Müslümanlar ne kadar haz alındı ise, bugün bende o kadar haz aldım. Bu gerekçe ile 09 Mart 2010’da “ Bid'atlardan Kurtuluş Günü veya Ezanı Muhammedinin Merkezi sistemden Kurtuluş Günü” olarak ilan edilir işaallah (âmin). Yani işaallah ezanı Muhammedi merkezi sistemden kurtulup bugünkü gibi her camiden ayrı, ayrı ve gürül, gürül okunmaya başlar işaallah (amin)

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın