Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  4 Dünya 30.Şubesini Kızılcahamam'da Açıyor
  • Facebook da Paylaş
4 Dünya 30.Şubesini Kızılcahamam'da Açıyor
  • 07-03-2018
  • 1 yorum
  • 5302 okunma
Türkiye’de açık ürün konseptinde kurumsal yapılanma yolunda ilerleyen 4 Dünya 30.mağazasını Kızılcahamam'da açıyor

Kızılcahamam Kazım Karabekir Caddesi üzerinde hazırlık çalışmaları devam eden 4 Dünya Baharat ve Baklıyat 10 Mart Cumartesi günü Saat.10.00 Kapılarını Kızılcahamamlı müşterilerine açıyor.

4 Dünya Mağazacılık ve hedefleri hakkında Kızılcahamam Habere bilgi veren mağaza yöneticisi “Hedefimiz Türkiye’de açık ürün konseptinde kurumsal yapı ile discount sistemini benimseyerek ilk zincir mağazacılık yapısında faaliyete başlamak. Türkiye’nin dört bir yanında yayılıp, halkımıza hizmet götürmek. 4 Dünya mağazacılık sisteminin kuruluşunda önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve mutlu çalışanlar ilkesi ile yola çıkılmıştır. 
Bizim hedefimiz mutlu çalışan, mutlu müşteri ve huzurlu bir 4 Dünya ailesi olmak. Ürünlerimizin taze, kaliteli ve en ucuz olması ilkesini her zaman devam ettirmek temel düşüncemizdir. 4 Dünya mağazacılık olarak amacımız ürünlerimizi tarladan en doğal hali ile satın alarak direk mağazalarımızda satışa sunmaktır. Bu vizyonla çıktığımız yolda ‘Toprağın sesi, en lezzetlisi.’ sloganı ile bir farkındalık yaratmak nihai hedefimizdir. Mağazalarımızdaki her personelimiz hijyen verebilme konusunda eğitimini tamamlayarak hizmet verecektir.4 Dünya mağazasından alış veriş yapan müşterinin sadece ürüne para ödemesini sağlamak temel hedeflerimizdendir. Şirket olarak amaçlarımızdan biri ise ülkemize ekonomik açıdan kazançlar sağlamak, yeni iş sahası oluşturmaktır. Yeni istihdamlar sağlayarak ülkemiz ekonomisini daha iyi noktalara taşımaktır.” İfadesine yer verdi.

YORUMLAR
  • İlyas   07-03-2018 09:40

    Hayırlı ugurlu olsun.ilçemizde multinet kart kullananlar olarak multinet posu istiyoruz.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın