Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  24 Kasım Öğretmenler günü kutlandı Foto Galeri
 • Facebook da Paylaş
24 Kasım Öğretmenler günü kutlandı Foto Galeri
 • 27-11-2007
 • 6 yorum
 • 5610 okunma
24 Kasım Öğretmenler günü Belediye Başkanı Adem Özbekler’ in ev sahipliğinde Asya Termal tatil Köyünde yemekli bir toplantı ile kutlandı.

24 Kasım Öğretmenler günü Belediye Başkanı Adem Özbekler’ in ev sahipliğinde Asya Termal tatil Köyünde yemekli bir toplantı ile kutlandı.

Toplantıya Belediye Başkanı Adem Özbekler, İlçe Kaymakamı Bilal Çelik, Cumhuriyet Başsavcısı Kadir Günüç İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Demirtaş, ve Kızılcahamam’da görev yapan öğretmenler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Demirtaş konuşmasında şunları söyledi “ öğretmenlik sevgi anlayış ve hoşgörü mesleğidir. Çağdaşlığın ve kalkınmanın temeli eğitim dir.

Başöğretmen Atatürk ve aramızdan ayrılan tüm öğretmenlere rahmetle anıyor saygılar sunuyorum.

Ardından Kürsüye gelen Belediye Başkanı Adem Özbekler 24 kasım Öğretmenler günü dolayısı ile buradayız bu yıl hükümetin Kızılcahamam da olması dolayısı ile bugün bir araya gelme imkanı bulduk diyen Özbekler sözlerine şöyle devam etti. “ ya öğreten ol ya öğrenen önemli olan bu memlekette aynı düşünce ile geleceklerimizi garantiye almak durumundayız.

Geleceğimizi sizlere emanet ettik çocuklarımızı şekillendirecek olan sizlersiniz” dedi.

 

Son olarak ilçe kaymakamı Bilal Çelik Hepiniz bu güzel ve mutlu günü kutlamak üzere hoş geldiniz.

İnsan denen varlık eğitimle bir yere gelebilmekte insanın değeri aldığı eğitimle ölçülmektedir. Bir öğretmenin kendi okuttuğu öğrencinin hayatta başka bir meslek ile karşısına çıkması her insanın karşılaşacağı bir durum değildir.

Size emanet edilen çocukları kendi özgüvenleri ile birlikte büyütün dedi.Konuşmaların ardından Yaptıkları başarılı çalışmalar dolayısı ile Halk Eğitim müdür yardımcısı Selmin Atmaca, İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Rıza Arslan, Endüstri meslek lisesi müdürü Bayram Arslanoğlu, Turizm Meslek Lisesi Müdürü Sedat Aslan ve Milli Eğitim şube müdür yardımcısı Erdal Küçüksakarya kaymakam Bilal Çelik tarafından plaketle ödüllendirilirken

 

Ardında programa geçildi.

Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Selmin Atmaca yönetiminde solo ve koro türküler kutlamaya gelen herkes tarafından beğeni ile izlendi. Daha sonra Türkiye Eğitim ve Sevgi Derneği öğretmenlerinin sunduğu ölüm adlı tiyatro da geceye gelenleri hem güldürdü hem düşündürdü. İşte sizleri öğretmenler günü programından fotoğraflarla baş başa bırakıyoruz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER RESİMLER İÇİN TIKLAYIN

Etiketler : 24 - Kasım - Öğretmenler - günü - kutlandı - Foto - Galeri -
YORUMLAR
 • xxx   26-03-2008 22:12

  ya of bi de örenciler günü yapsınlar hep ööretmenler hep ööretmenler :p

 • öğretmen   20-02-2008 11:39

 • öğretmen   01-12-2007 09:20

  çok güzel oldu herkes mutlu olur

 • ahmet koken   28-11-2007 16:57

  ASLINDA BIR DEGIL COK GUNLER LAZIM OGRETMENLERIIZE. GONULDEN OGRETMENLER GUNLERINI KUTLUYOR. SAGLIKLI VE UZUN OMURELER DILIYORUM . BOTTROP. ALMANYA

 • Öğretmen   28-11-2007 09:21

  24 Kasım Öğretmenler gününde, ilçemiz öğretmenlerini nezih bir ortamda ağırlayan Sayın Belediye Başkanımız Adem ÖZBEK'lere teşekkür ederim.

 • ÖĞRETMEN   27-11-2007 20:57

  Başta bizlere böyle bir geceyi hazırlayan Belediye Başkanımız Sayın Adem ÖZBEKLER'e , bizleri onurlandıran ve önder olan Kaymakamımız Sayın Bilal ÇELİK'e, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ekrem Demirtaş'a, Bize kapılarını açan ve misafir eden Asya Termal Tatil Köyüne, bizlere müthiş bir müzik ziyafeti sunan Selmin Atmaca ve öğretmen arkadaşlara, Sevgi Tiyatrosuna, dahası emeği geçen herkese bizlere bu güzel günü hediye ettikleri için çoooookkkk teşekkür ederim. Sağolun Varolun.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın