Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  2018-2019 Eğitim Öğretim yılının ilk dersi zili bugün çaldı
  • Facebook da Paylaş
2018-2019 Eğitim Öğretim yılının ilk dersi zili bugün çaldı
  • 17-09-2018
  • 0 yorum
  • 6352 okunma
Yeni eğitim öğretim yılı için ilk ders zili bugün çaldı. Milyonlarca öğrenci ve öğretmenin ders başı yaptığı eğitim-öğretim yılının ilk yarısı 18 Ocak'ta sona erecek. Öğrenciler yıl sonu karnelerini ise 14 Haziran’da alacak

2018 - 2019 Yeni Eğitim-Öğretim yılının başlaması ve İlköğretim Haftası münasebetiyle program düzenlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başlayan program, Cumhuriyet İlkokulunda ilçe Kaymakamı Mehmet YILDIZ, daire amirleri, okul müdürleri, Öğrenciler ve velilerin katılımı ile devam etti.

Yeni Eğitim ve Öğretim yılı dolayısı  İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız yaptığı konuşmada, şunları söyledi’’Değerli öğretmenler, sayın velilerimiz ve sevgili öğrencilerimiz ile beraber 2018-2019 yeni eğitim öğretim yılına girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Öğrenci, öğretmen, yönetici, veli ve eğitim personelinin büyük emek sarf edecekleri ve fedakarlıklarıyla donatacakları bir eğitim-öğretim yılını daha karşılamanın mutluluğunu hep birlikte gönülden yaşıyoruz.

Kendi canınızdan çok daha kıymetli çocuklarımızı okullarımızda ve sınıflarımızda sizlere emanet etmekten gurur duyuyor, 2018-2019 yeni eğitim-öğretim yılının hep birlikte yeni mutluluk ve başarılara tanıklık edecek güzel bir yıl olmasını canı gönülden diliyorum’’ ifadelerine yer verdi, konuşmaların ardından, öğrenciler tarafından hazırlanan folklor gösterileri sergilendi ve şiirler okundu. 

Program sınıfların gezilmesi ile sona erdi.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın