Ana Sayfa  /    /  2'inci el otomobilde SON FİYATLAR
  • Facebook da Paylaş
2'inci el otomobilde SON FİYATLAR
  • 14-02-2007
  • 0 yorum
  • 5552 okunma
Yılbaşı ve bayram tatillerinde dahi kıpırdamayan 'ikinci el' otomobil piyasası baharı aratmayan sıcaklıklar nedeniyle hareketlendi. En yoğun ilgi Tofaş ve Renault'ta.. İşte fiyatlar:

Bursa İkinci El Oto Galericileri Çarşısı (Oto-Koop) Başkanı Rasim Hazar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ikinci el otomobil satışlarında yaşanan uzun süreli durgunluğun ardından, galericilerin ilk kez son haftalarda umutlandığını söyledi.

Hazar, küresel ısınma ve iklim değişiklikleri nedeniyle kış mevsiminde adeta bahar havasının yaşandığına dikkati çekerek, birçok açıdan sakıncalarının bulunduğunu bildikleri bu durumun, ikinci el otomobil piyasasının hareketlenmesine yol açtığını belirtti.

Uzun zamandır giderlerini bile karşılayamayacak duruma gelen galericilerin, biraz soluk aldığını ifade eden Hazar, 'Mart-nisan aylarında beklediğimiz bahar hareketliliği erken geldi. 10-15 gündür satışlarımız arttı. Özellikle fiyatı 10 bin YTL'ye kadar olan otomobillere ilgi var. Modeli yüksek araçların satışında da artış var' diye konuştu.

'KUŞ SERİSİ' RAKİPSİZ

Hazar, makul fiyatları nedeniyle tercih edilen düşük modelli otomobillere ilginin daha fazla olduğuna işaret ederek, 'Kuş serisi' olarak bilinen TOFAŞ'ın 'Doğan', 'Şahin' ve 'Kartal' modelleriyle 'Uno' ve Renault'nun 'Broadway' ve 'Spring' modellerinin genellikle en çok talep gören otomobiller olduğunu kaydetti.

Bursa Oto-Koop'ta bazı modellerin 'ikinci el' fiyatları şöyle:AA
Etiketler : 2'inci - el - otomobilde - SON - FİYATLAR -
eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın