Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /   Çam Kolonyası Carrefoursa’da
 • Facebook da Paylaş
Çam Kolonyası Carrefoursa’da
 • 23-06-2014
 • 5 yorum
 • 8482 okunma
Son yıllarda Kızılcahamam kabuğunu kırıp dışarı açılmaya üretilen yerel ürünlerle dışarı açılmaya başladı. Eskiden sadece Kaplıca ve doğal güzellikleri ile gündeme gelen ilçede artık markalaşan ürünleri de vatandaşın beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Son yıllarda Kızılcahamam kabuğunu kırıp dışarı açılmaya üretilen yerel ürünlerle dışarı açılmaya başladı. Eskiden sadece Kaplıca ve doğal güzellikleri ile gündeme gelen ilçede artık markalaşan ürünleri de vatandaşın beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Kızılcahamam Bazlaması artık marka olmuş ve herkes tarafından sevilerek tüketilen bir yerel ürün, şimdi bunun yanına yine Kızılcahamam ismini taşıyan ilçede üretilen ve kısa sürede ünü şehrin sınırlarını aşan bir ürün daha eklendi “ Kızılcahamam Çam Kolonyası”  Ünlü Famous markası adı altında 2006 yılında Kızılcahamam’da üretime başlayan ve bünyesinde ilçenin ismini rengini ve kokusunu taşıyan 22 çeşit Kolonya ve Kozmetik ürünler Üreten Famous Kolonyaları son çıkarttığı Kızılcahamam Çam Kolonyası ile ilçe sınırlarından çıkıp ünlü mağazalara açıldı. Kızılcahamam Çam Kolonyası ilçe içerisinde bulunan tüm esnaflarda, marketlerde, Ankara İstanbul arasında bulunan tesislerden sonra şimdi ünlü alışveriş merkezlerinden Carrefoursa’da satışa sunuldu. Buda Kızılcahamam’lı olarak bizleri gururlandırmakta ilçenin ismini taşıyan bir ürünün kısa sürede böyle başarı elde etmesinin Ünlü Famous kolonyalarının kurucu ve üreticisi ilçemiz esnaflarından Salih Ünlü’ye başarının sırrını sorduk.

Salih Ünlü yaptığı açıklamada şunları söyledi. “2006 yılında başladığımız kolonya ve kozmetik sektöründe kolonya, oto ve oda spreyi, ile açık parfüm olmak üzere toplam 22 çeşit ürünümüz bulunmakta bunları piyasaya sürerken ilkemiz ve çalışmalarımız kaliteli bir ürünü müşterimize ulaştırmak yönünde oldu, bunun için her ürünümüz kendine ve ilçemize has kokusu ile vatandaşlarımız tarafından beğenildi, bu konuda hemşerilerimize ve misafirlerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Biz ürünlerimizi Kızılcahamam’da satmaya başladık, şimdi birçok büyük firmanın girmek için uğraşıp giremediği Türkiye’nin önde gelen mağazasına “Kızılcahamam Çam kolonyası kendi kokusu ile kendi reklamını yaparak Ankara’da bulunan Cepa, Ümitköy, Gordion ve Dşikimevi Carrefoursa mağazalarında satışa sunulmuş olup Batıkent mağazasında da çok yakın bir zamanda satışa sunulacaktır” dedi.

 

Etiketler : - Çam - Kolonyası - Carrefoursa’da -
YORUMLAR
 • Baran   30-01-2017 19:01

  Batıkent carrefourdan 4 adet aldım.daha önceden kullandığım için çok iyi biliyorum kokusu muhteşem.mutfaktaki yemek kokusunu bile yok ediyo.uluslar arası talebe açılması gerekiyor.k.hamam belediye bşkanı bu muhteşem kokuyu dünyaya tanıtması gerekiyor.

 • ilkin   24-06-2014 13:38

  kızılcahamamlıyım fakat batıkentte oturuyorum.biz carrefour da bu kolonyayı göremedik.

 • kızılcahamamlı   24-06-2014 02:05

  Ankara'da yaşıyorum. özellikle gittim aldım. böyle ürünlerin artması lazım.

 • seyit   23-06-2014 10:45

  Salih beyi tebrik ediyoruz. Bende giittim ve gördüm.Kızılcahamamlı olarak 1 tane carrefurdan aldım. Kızılcahamamda daha ucuz ama olsun, bir tane aldım. KIZILCAHAMAM İÇİN.

 • süleyman hocam   23-06-2014 09:27

  bu işte bir parmağın var ama yakında ortaya çıkar. anlarız.ayrıca salih ünlü kardeşim senide tebrik ediyorum. başarılar diliyorum. Allah yardımcın olsun. a.e.a.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın